O nas

Nature Lovers

Wierzymy w ekologiczną postawę

Nasze wyroby w 100 % podlegają recyklingowi.

Dbamy o środowisko

Opakowania z tektury są najbardziej przyjazną dla środowiska formą opakowań dostępnych dla użytkowników.

Jednym z nadrzędnych celów naszej firmy jest prowadzenie działalności z poszanowaniem aspektów środowiska naturalnego. Podejmowane przez nas działania inwestycyjne uwzględniają zastosowanie najnowszych rozwiązań charakteryzujących się pozytywnym wpływem na środowisko.

Stosujemy nowoczesne oraz energooszczędne maszyny i urządzenia dzięki którym w znaczącym stopniu zmniejsza się energochłonność całego procesu produkcyjnego.

Some Cool Facts

Cyfry mówią same za siebie

setki

Usatysfakcjonowanych klientów

ponad 10

Lat doświadczenia

250

Ukończonych projektów


Pudełka, które dostarczamy naszym klientom mają najwyższą jakość. Dokładamy starań, aby każde opakowanie, które wychodzi z naszych rąk budowało markę naszych klientów.

Historia

Firma KARTON-PAK powstała w 2011 roku i od samego początku skupiała się na dostarczaniu jakościowych opakowań dla branży e-commerce, przemysłu oraz gastronomii. Głównymi sektorami działalności są tekturowe opakowania. Każdego miesiąca nasz zakład opuszczają setki tysięcy opakowań. Ciągły rozwój oraz inwestycje pozwalają co roku zwiększać produkcję i dostarczać większą ilość produktów. Wraz z rozwojem oferty firmy wprowadzono do oferty produkcję opakowań z nadrukami.

Strategią naszej firmy jest dostarczanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.


Poszukujesz opakowań dostosowanych do Swoich potrzeb? Napisz do nas!

Shopping Cart